1. Anasayfa
  2. Çerez Politikası

Çerez Politikası


Kullanım Şartları

Bursa Kombi Teknik Servis isimli bu Teknik Servis ve Hata Kodu Bilgilendirme Blogu Serhan Ceyhan‘a ait olup bizzat onun ve editörleri tarafından içerikleri girilmektedir.. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

BursaKombiTeknikServis ‘de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Serhan Ceyhan  tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı https://www.bursakombiteknikservis.com‘ dan alınmıştır
– Kaynak: https://www.bursakombiteknikservis.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

BursaKombiTeknikServis’ de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– BursaKombiTeknikServis.COM ’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve BursaKombiTeknikServis.COM ’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

BursaKombiTeknikServis ’e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. BursaKombiTeknikServis ’e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.