Aşkta Kaçan Kovalanır Mı?

Aşkta Kaçan Kovalanır Mı?

Mutlu başarılı birliktelikler yaşamak hemen hemen herkesin hayalidir. Ancak bunu başarmak çok da kolay değildir. Çünkü ilişkilerde atılacak her adım son derece önemli olmakta ve dikkatli davranmak gerekmektedir.  Bu adımlar atılır iken pek çok farklı taktik uygulansa da bunlar arasında en yaygını “kaçan kovalanır” taktiğidir. Kadın, erkek fark etmeksizin oldukça fazla kişi tarafından denenmekte olan bu yöntemden olumluların yanında olumsuz sonuç alandan söz etmek de mümkündür. Bu durum eda akıllara “aşkta kaçan kovalanır mı?” sorusunu getirmektedir.

Kaçan Kovalanır Taktiği Nasıl Uygulanır?

İnsanoğlu hayatı boyunca kendine idealler ya da hedefler belirler ve ona ulaşmak için çabalarlar. Bu insanın yaratılışında vardır ve bu olmadan sağlam bir psikoloji ile yaşamaları mümkün değildir. Kadın, erkek, yaşlı, genç fark etmeksizin herkesin yarına uyanmak için bir gerekçesi vardır. Kiminin amacı iyi bir telefon almak için para biriktirmek, kiminin kilo vermek kimininse sınıfını geçmektir. Kişiden kişiye değişmekle beraber kovaladığı hiçbir şey olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Yani insanoğlu kovalamadan yaşayamaz. Bu yüzden kaçan kovalanır ya da başka bir deyiş ile kaçan balık büyük balıktır taktiği son derece doğru bir taktiktir.

Ancak bu taktiği uygulama aşaması biraz sıkıntılı olabilmektedir. Çünkü kadında ve erkekte uygulama şekilleri farklı farklıdır. Bu yüzden bahsi geçen konuyu “kaçan kadın kovalanır mı?” ve “kaçan erkek kovalanır mı?” olarak iki başlıkta incelemek yerinde olacaktır.

Kaçan Kadın Kovalanır Mı?

Bu sorunu cevabı kesinlikle “evet”. Ancak taktiği uygulayacağınız aşama ve dozu son derece önemlidir. Size değer verdiğini ve sizi sevdiğini tam olarak hissedemediğiniz kişilere bunu uygulamak doğru olmayacaktır. Ancak karşınızdaki kişi sizi önemsiyor ve değer veriyorsa onu kendinize daha da bağlamak için kaçan kovalanır yöntemini kullanabilirsiniz. Çünkü erkekler her zaman, tam olarak ulaşamadıkları şeylerden hoşlanırlar. Bunun en güzel örneği futboldur. Hemen hemen her erkek futbolu sever ve bu oyunun kuralı top ayağınıza gelse bile gol atıp tekrar peşinden koşmaktır. İlişkiniz de tıpkı böyle olmalıdır. Bırakın sizi mutlu etsinler ve ilginizi sevginizi tatsınlar. Ama bu sevgi ve ilgi daimi olmamalıdır. Çünkü bu erkeği zamanla sıkar. Sizin içten ve aşk dolu tavırlarınız onun rutini haline gelir. Ancak erkekler rutini değil gizemi ve heyecanı severler. Bu yüzden ilginizin ve sevginizin dozunu ayarlayın. Böylece o ilgiye ulaşmak için her zaman çabalayan bir partneriniz olacaktır.

Kaçan Erkek Kovalanır Mı?

Bu sorunun cevabı ise “her zaman değil”. Kadınlar da sevdikleri erkeklerin peşinde olmayı severler ama bu ilişkinin başlarında geçerlidir. İlerleyen zamanlarda talep edilen ise tam olarak teslim olmuş bir partnerdir. Unutulmamalıdır ki kadınlar detaycıdır ve partnerine de tüm detayları ile sahip olmak isterler. Eğer bir kadını  gerçekten kendinize bağlamak istiyorsanız ilişkiniz oturduktan sonra ona karşı tüm duvarlarınızı kaldırmalısınız. Böylece kadın sizin yanınızda kendini başarılı ve mutlu hissedecektir. Bu da size olan bağlılığını gün be gün arttıracaktır.

Is It Chased In Love?

It is almost everyone’s dream to live happily and successfully together. However, achieving this is not so easy. Because every step to be taken in relationships is extremely important and it is necessary to act carefully. Although many different tactics are applied while these steps are taken, the most common one among them is the ” running and chasing ” tactic. It is possible to talk about this method, which is tried by many people, regardless of women and men, with negative results as well as positive results. This situation comes to mind as “ Does the one who escapes in love be chased? ‘ begs the question.

How is the Runaway Chased Tactic Applied?

Human beings set ideals or goals for themselves throughout their lives and strive to reach them. This is in the creation of man, and without it it is impossible for them to live with a sound psychology. Everyone, whether male, female, old or young, has a reason to wake up to tomorrow. Some aim to save money to buy a good phone, some to lose weight, some to pass the class. Although it varies from person to person, the number of people who have nothing to chase is almost non-existent. In other words , human beings cannot live without chasing . That’s why the escaping is chased or in other words the escaping fish is a big fish tactic is an extremely accurate tactic.

However, the implementation phase of this tactic can be a bit troublesome. Because the way of application is different in men and women. That’s why the subject in question is ” Is the running woman chased? ” and “ does the fleeing male be chased? It would be appropriate to examine it under two headings as ”.

Is the Escaping Woman Chased?

The answer to this question is definitely “yes”. However, the stage and dose you will apply the tactic are extremely important. It would not be right to apply this to people whom you do not fully feel that they value and love you. However, if the other person cares and values you, you can use the escaped chase method to connect them to you even more. Because men always like what they can’t quite reach . The best example of this is football. Almost every man loves football and the rule of this game is to score a goal and run after it, even if the ball comes to your feet. Your relationship should be just like that. Let them make you happy and enjoy your attention and love. But this love and attention should not be permanent. Because it bores the man over time. Your sincere and loving demeanor becomes his routine. But men love mystery and excitement, not routine . So adjust the dose of your attention and love. So you will have a partner who is always striving to achieve that attention .

Is the Escaping Man Chased?

The answer to this question is “not always”. Women also like to chase the men they love, but that’s true early in a relationship. What is requested in the future is a fully surrendered partner . It should not be forgotten that women are detail-oriented and they want to have their partner with all the details. If you really want to bind a woman to you, once your relationship is established, you must remove all your walls against her . Thus, the woman will feel successful and happy with you. This will increase his loyalty to you day by day.