Hangi Elektronik Sigarayı Almalıyım 2021?

oranda artmıştır. Kullanıcılarının memnuniyetini kazanan üretici firmalar ise haliyle diğer firmalardan önde ilerlemektedir. Aranan özellikler genel olarak başarılı performans, kolay kullanım özelliği uzun süren dayanıklılık ve yüksek kalitedir. Bu kriterler tercih aşamasında büyük rol oynamaktadır. Fakat yine de insanlar kendi düşünce ve hedef alanları doğrultusunda farklı seçimler yapabilmektedir.

Bir eSon yıllarda elektronik sigara kullanımı oldukça artış göstermiş ve çeşitliliği de aynı lektronik sigara kullanıcısının mükemmel olarak nitelendirdiği bir elektronik sigara markası, diğer bir elektronik sigara kullanıcısı için o kadar da mükemmel olarak görülmeyebilir. Bu tamamen kişinin kendine özel beklentileriyle alakalıdır. Bu yüzden öncellikli yapılması gereken, elektronik sigarayı hangi amaca yönelik kullanmak istediğinizi belirlemektir. Bu en iyi marka ve modelleri tercih edebilmenizde yardımcı olacaktır. 2021 yılında en çok tercih edilen elektronik sigara ürünleri şu şekildedir.

Vaporesso Revenger X Kit Elektronik Sigara

Ülkemizde en çok tercih edilen ve memnuniyet oluşturan elektronik sigara ürünlerinden biridir.
Vaporesso Revenger ve Vaporesso Revenger X olarak iki modelde üretilmiştir. Ancak ikisi arasındaki fark tuşlu ve dokunmatik sistemle sınırlı olduğundan tek bir ürün gibi görülebilir. Günümüzde piyasada dokunmatik olan modeli, yani “Vaporesso Revenger X” bulunmaktadır.

Smok X Priv 225 W Elektronik Sigara

Smok markasının en beğenilen elektronik sigara modellerinden biridir. Tasarımı ve kullanışlı olması nedeniyle pek çok kullanıcının tercihi haline gelmiştir.

Eleaf iStick Pico Kit Elektronik Sigara

Eleaf iStick Piko Kit Elektronik sigara, ilk üretildiği andan itibaren yüzlerce kullanıcının beğenisini kazandı. Yeni ve farklı tasarım şekliyle dikkatleri üzerine çeken bu model de en çok tercih edilen elektronik sigara ürünleri arasında yerini koruyor.

Smok Mag Kit Elektronik Sigara

Smok Mag modeli, Smok markasının ürettiği tasarım yönüyle en çok beğeni toplayan modellerinden biridir. Kabza tarzı rahat ve özgüvenli bir tutuş sergileyen bu model kullanıcıların merakını cezbetmiş ve fazlasıyla dikkat çekmiştir. Bunun yanında pillerinin takılma aşaması şarjör takma hissi yaşattığından, meraklıları bu modele ilgi duymuştur.

Aspire Zelos Kit Elektronik Sigara

İçeriği ve kullanımı acısından oldukça tercih edilen elektronik sigara modellerinden biridir. Fiyat ve performans olarak bakıldığında fazlaca beğeni kazanmıştır.